Hotel De La Cathedrale Metz
Volwassenen:
Kinderen:
Ages of children:
Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.
Overzicht
Het Hotel De La Cathedrale Metz met 3 sterren biedt 17 kamers en ligt op 5 minuten van Église Saint-Pierre-aux-Nonnains. In het hotel wordt een Wi-Fi aangeboden in de hele accommodatie.
Locatie
Centre Pompidou-metz is net uit het pand in Metz gelegen. De Kathedraal van Metz bevindt zich op slechts 350 meter hier vandaan. Net buiten Musée de La Cour d'Or is het hotel op op circa 25 minuten te voet van Jardin botanique de Metz.
Vervoer
Een treinstation is ook in de buurt van Hotel De La Cathedrale Metz gevestigd.
Bezienswaardigheden in de buurt
Reizigers geven, ongeacht hun religie, de voorkeur aan een bezoek aan Tempelierskapel - een populaire gebedsplaats op een korte afstand van het pand in Metz.
Kamers
De kamers beschikken over faciliteiten als koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het vermaak van de gasten. Sommige units hebben een privébadkamer waar u zich kunt ontspannen en gebruik kunt maken van een douche.
Dineren
La Cathedrale serveert 's morgens buffet ontbijt. De 24-uurs bar biedt een plek om tot rust te komen. Bar la Moselle is op circa 400 meter afstand van het pand in Metz gesitueerd.
Kamers & Beschikbaarheid
Standaard Tweepersoonskamer
Grote Tweepersoonskamer - Uitzicht op Kathedraal
Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden
Suite
Eenpersoonskamer
Faciliteiten
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
Spa & ontspanning
- Zonneterras
Faciliteiten
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
Spa & ontspanning
- Zonneterras
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Faciliteiten voor kinderen
- Ledikanten/ Babybedden
Vergaderfaciliteiten
- Fax/Fotokopiëren
Kamerfaciliteiten
- Airconditioning
- Verwarming
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
Badkamer
- Gratis toiletartikelen
Media
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Decor
- Parketvloer
Toeristische attracties in Metz
Toeristische attracties in Metz
Lokale bezienswaardigheden
- 780 m 2559 ft Eglise Saint-Eucaire de Metz
- 410 m 1345 ft Basilique Saint-Vincent
- 900 m 2953 ft Église Saint-Simon-Saint-Jude
- 470 m 1542 ft Sainte-Ségolène
- 320 m 1050 ft Metz Cathedral
- 330 m 1083 ft Abbey of Saint-Arnould
- 420 m 1378 ft The Recollets cloister
- 860 m 2822 ft Église Saint-Pierre-aux-Nonnains
Zich verplaatsen
- 150 m 492 ft Prefecture
- 390 m 1280 ft Place Saint-Jacques
- 420 m 1378 ft Saint-Georges
- 610 m 2001 ft Square du Luxembourg
- 1.7 km 1 mi Gare routiere
- 1.9 km 1.1 mi Pole d'Echanges Multimodal
Dineropties
- 90 m 295 ft Approved
- 160 m 525 ft Too Bagel
- 280 m 919 ft Corner Coffee
- 150 m 492 ft ICI
- 30 m 98 ft Brooklyn Cafe
- 10 m 33 ft Au Cul D'Poule
- 240 m 787 ft Piadineria Di Romagna
- 260 m 853 ft Subway Metz Palais
Veelgestelde vragen
"Heeft Hotel De La Cathedrale Metz parkeerfaciliteiten?"
Openbare parkeergelegenheid is beschikbaar op enkele meters van het hotel; de parkeerplaats van de kathedraal ligt op twee minuten lopen en kost 2 euro per uur.
"Welke eetgelegenheden biedt Hotel De La Cathedrale Metz?"
Het hotel heeft een eigen restaurant genaamd La Baraka, dat dagelijks geopend is voor lunch van 12:00 tot 14:00 uur en voor diner van 19:00 tot 22:00 uur, en reserveringen accepteert.
"Wat voor ontbijt is inbegrepen bij Hotel De La Cathedrale Metz en wat is de prijs ervan?"
Het ontbijt wordt geserveerd als een buffet met een ruime keuze aan gerechten, waaronder fruit en gebak, en kost 15 euro per persoon.
"Heeft Hotel De La Cathedrale Metz faciliteiten voor gasten om te ontspannen?"
Het hotel biedt buitenmeubilair en een zonneterras om buiten te zitten, maar er is geen zwembad of spa op het terrein.
"Wat zijn de kenmerken van de kamers in Hotel De La Cathedrale Metz?"
De kamers beschikken over airconditioning, verwarming, geluidsisolatie en houten vloeren. Sommige kamers kijken uit op de kathedraal met uitzicht, en de badkamers zijn volledig betegeld en schoon.
"Hoe dicht is Hotel De La Cathedrale Metz bij lokale bezienswaardigheden en transport?"
Het hotel ligt direct tegenover de Kathedraal en op korte loopafstand van het stadscentrum, met gemakkelijke toegang tot het treinstation via bus N83.
"Welke diensten worden verleend door het personeel van Hotel De La Cathedrale Metz?"
Het personeel is beschikbaar voor bagageopslag, snelle in- en uitcheck, dagelijkse schoonmaak en hulp bij bagageafhandeling, inclusief het aanhouden van een bus na het uitchecken.
"Zijn er specifieke voorzieningen of gemakken in de kamers van Hotel De La Cathedrale Metz?"
De kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv met satellietzenders, een telefoon en een waterkoker; sommige kamers bieden koffie- en theefaciliteiten.
"Wat is de algemene indeling en architecturale stijl van Hotel De La Cathedrale Metz?"
Het hotel is een historisch gebouw in een typisch middeleeuwse Franse 'centre-ville' stijl, gelegen tegenover de Kathedraal met klassieke Franse interieurinrichting.
Samenvatting
| ✔️ Beoordeling | 8.6 / 10 |
| 🏷️ Min Prijs | $96 |
| 🔑 Kamers | 17 |
| ⭐ Gastenscore | 2011 |